25
No
Budžets
25.11.2015 15:39

Mūsdienu ekonomikā savu finanšu savešana kārtībā ar budžeta palīdzību kļūst arvien svarīgāka. Bet, kā mēs visi zinām, to bieži vien ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar vairākiem padomiem, kas palīdzēs Jums izveidot savu budžetu, parādot Jums, kurus no Jūsu izdevumiem Jums vajadzētu iekļaut savā budžetā un kā šīs izmaksas ietekmē Jūsu ikmēneša budžetu. Pēc savu izdevumu ierēķināšanas budžetā Jūs redzēsiet, kur Jūs varat samazināt izdevumus un kur Jums vajadzētu tērēt vairāk. Budžeta plānošanas padomu pirmajā daļā mēs gribētu Jūs iepazīstināt ar to, kā sākt veidot savu budžetu.

Labākā vieta, kur sākt, ir vienkārša! Vienkārši ierakstiet "budžeta plānošana" jebkurā meklētājprogrammā internetā un Jūs atradīsiet tūkstošiem budžeta plānošanas mājaslapas un rīkus. Dažas mājaslapas piedāvā pamata budžeta veidošanas lapas, ko Jūs varat izdrukāt, bet citas var parādīt Jums, kā izveidot savu, izmantojot Excel.

Kad esat izvēlējies, kāda veida budžeta plānošanas palīdzību Jūs izmantosiet, Jums ir nepieciešams ievietot Jūsu izdevumus savā budžetā. Vairumā budžeta plānošanas rīku būs marķētas vietas Jūsu individuālajiem izdevumiem, bet ir labāk izveidot dažādas kategorijas izdevumiem, piemēram, īre / hipotekārie maksājumi, elektrības / ūdens / telefons / kredītkartes rēķini, un summa, ko Jūs tērējat katru mēnesi par lietām, piemēram, pārtikas precēm, izklaidēm, degvielu un citiem izdevumiem.

Pierakstot šīs summas, Jūs jau būsiet uz pareizā ceļa, lai iegūtu vislabāko no Jūsu budžeta. Aizpildot savu budžetu, ja Jūs saskaraties ar kādu izdevumu kategoriju, par ko Jūs neesat pārliecināti, Jūs varat darīt vienu vai abas no šī lietām. Pirmkārt, Jūs varat vienkārši noteikt augstāku summu. Vienmēr ir labāk ierēķināt vairāk nekā mazāk, jo zemāka summa kaitēs Jūsu pārējam budžetam, bet augstāka tam palīdzēs. Otrkārt, vienu mēnesi sekojiet līdzi katram čekam vai pierakstiet iztērētās summas blociņā, ko Jūs tērējat šajā noteiktajā kategorijā. Mēneša beigās saskaitiet visu kopā un Jums būs aptuvens novērtējums par to, ko Jūs tērējat katru mēnesi par šo konkrēto kategoriju, bet ir ieteicams, ka pat pēc tam, kad Jūs iegūsiet šo summu, Jums joprojām vajadzētu pievienot mazliet vairāk, ja nu Jūs iztērējat vairāk nākamajā mēnesī.

Comments


Free homepage created with Beep.com website builder
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!