04
Oc
Fantastiskas loteriju uzvaras
04.10.2016 10:22

 EuroMillions ir pārveidojis dzīvi simtiem un tūkstošiem cilvēku. Šeit ir pāris piemēri ....

DeloraMak Namara nespēja noticēt ziņām, kad viņa laimēja lielāko spēles balvu, kas kādreiz laimēta EuroMillions vēsturē. 5. jūlijā laimīgā 45 gadus vecā 6 cilvēku māte  uzvarēja $ 152,000,000 pēc 9 laimesta atlikšanas reizēm, radot lielāko loterijas uzvarētāju EuroMillions vēsturē!

Divi pieminēšanas vērti spēlētāji laimēja Džekpotu 2007. gadā. 10. augustābijusī pasta darbiniece Andžela Kellija četrdesmit gadu vecumā no Skotijas laimēja £ 35.4 miljonus. Lielākais loterijas laimests, kas kādreiz laimēts Lielbritānijā! Un tad vēlāk šajā mēnesī, 31. augustā Francijas instrumentālists Vocaro Jāzeps laimēja ievērojamu £ 29.1 miljonu.

  • Izmantojiet sistēmu savā labā

Spēlēšanai sindikātu sistēmā ir savas priekšrocības. Pat oficiālie EuroMillions loterijas organizētāji atzīst, ka lielākā daļa no Džekpota uzvarētājiem ir sindikāti. Papildus tam, Jūs pat varat nopelnīt vairāk no sindikāta, aicinot citus spēlētājus pievienoties. Jūs varat baudīt bezmaksas loterijas spēles, vienkārši pieaicinot papildus sindikāta spēlētājus.

Protams, Jums joprojām ir iespēja spēlēt pašrocīgi EuroMillions loterijas spēlē. Svarīgi ir tas, ka, ja Jūs vēlaties pastāvīgi laimēt balvas, vai lielas vai mazas, Jums ir nepieciešams atrast un izmantot uzticamu sistēmu, kas dos Jums vēlamo rezultātu. Tagad Jūs esat gatavi kļūt par uzvarētāju?

 

Jaunumi vasarā

Comments


Free homepage created with Beep.com website builder
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!