06
De
Kā ietaupīt naudu (padomi)
06.12.2015 17:31

Šajos ekonomikas apstākļos gandrīz ikvienam ir svarīgi ietaupīt naudu un saudzēt vidi. Šis raksts sniegs Jums dažus padomus par to, kā ietaupīt naudu, enerģiju un saudzēt vidi tajā pašā laikā. Izklausās interesanti? Turpiniet lasīt un ietaupiet naudu.

Daži no šiem padomiem būs kā pārsteigums Jums, jo ir lietas, ko Jūs neaptverat. Viss ir viegli, kā Jūs redzēsiet:

  1. Ja Jums ir klēpjdators, pārtrauciet pārlādēt akumulatoru. Daudzreiz cilvēki izmanto savu klēpjdatoru uz galda un neizņem bateriju. Kad baterija paliek Jūsu datorā 24 stundas diennaktī, tā turpina tērēt jaudu. Tas nevajadzīgi tērē elektrību un samazina baterijas kalpošanas ilgumu!
  2. Vai Jums ir galda datos, ko Jūs domājat izmest? Pirms Jūs to izdarāt, apsveriet veikt nelielas pārmaiņas un ziedojiet to kādam, kam ir nepieciešams dators, piemēram, studentam vai vecākam cilvēkam ar nelielām datora prasmēm. Viss, kas Jums jādara, ir jāatbrīvojas no cietā diska un jāinstalē Linux operētājsistēma.
  3. Maksājiet rēķinus internetā. Šķiet, ka ikviens saprot, ka tas ietaupa ievērojamu naudas summu, bet daudzi cilvēki vēl joprojām maksā savus rēķinus vecmodīgajā veidā.
  4. Viss mūsdienu tehnoloģiju pasaulē izmanto baterijas. Digitālās kameras, bērnu rotaļlietas, spēļu konsoles un citi elektroniskie sīkrīki apēd baterijas ātrāk, nekā Jūs varat tās aizstāt! Sāciet izmantot uzlādējamās baterijas, un ietaupiet. Jūs arī izdarīsiet lielisku pakalpojumu zemei!

Izmēģiniet dažus no šiem padomiem. Jūs ne tikai ietaupīsiet nedaudz naudas sev, bet arī uzlabosiet vidi.

Budžets

Comments


Free homepage created with Beep.com website builder
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!