09
No
Kā palielināt līdzekļus
09.11.2015 02:45

Labākais veids, kā palielināt savus līdzekļus, ir, pērkot aktīvus, kas rada pasīvus ienākumus (ienākumus, kuru saņemšanai Jums nav jāstrādā). Tas nozīmē, ka Jums nav jāstrādā vairāk, lai nopelnītu vairāk, bet Jūs varat strādāt mazāk un mazāk, un nopelnīt vairāk un vairāk, jo vairāk aktīvu Jūs iegūstat. Lai tas darbotos, Jums ir nepieciešams iegādāties aktīvus, kas rada Jums pasīvus ienākumus. Ienākumu plūsma no nekustamā īpašuma, akcijas, kas maksā Jums dividendes un uzņēmumi, kuru labā Jums nav jāstrādā, bet kas rada Jums ienākumus, ir aktīvi. Tātad, ja Jūs plānojat budžetu, lai būtu bagāts, Jums ir nepieciešams budžets, lai palielinātu savus līdzekļus, nevis tikai dzīvotu zem tiem.

Trūcīgi cilvēki plāno budžetu ar deficītu, kurā viņi tērē vairāk naudas, nekā saņem. Lai mēģinātu to izlabot, viņi cenšas un dzīvo zem saviem līdzekļiem un atmaksā parādus.

Bagātiem cilvēkiem nav budžeta deficīta, viņiem ir budžeta pārpalikums. Tas nozīmē, ka viņi pelna vairāk naudas katru mēnesi, nekā tērē.

Tātad, kā Jūs varat redzēt, budžeta izveidošana nav tik grūta. Budžets bagātībai ietver to pašu metodi, bet Jums ir jāmaina domāšanas veids un jāliek naudai strādāt Jūsu labā, nevis Jums jāstrādā dēļ naudas. 

Rēķini
Budžets

Comments


Free website powered by Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!