08
Oc
Naudas lietas taupītājiem
08.10.2015 11:10

Ja Jums vēl ir bērni vai mazi bērni, Jūs varat atrast izdevīgus piedāvājumus par lietām, ko Jūs tērējat katru dienu, piemēram, zīdaiņu pārtika un autiņi. Ja Jums ir mājdzīvnieki, Jūs, visticamāk, atradīsiet sava kaķa vai suņa mīļāko ēdienu lielākos maisos par zemāku cenu. Pārliecinieties, ka Jūsu mājdzīvnieku pārtikas uzglabāšanas zonai nevar piekļūt klaiņojoši dzīvnieki, kaitēkļi vai grauzēji, jo Jūsu ēdiena zaudējums sagraus Jūsu ietaupījumus.Šeit ir dažas svarīgas lietas, ko Jūs varētu iekļaut šajā sava budžeta daļā.

Veicot nelielas izmaiņas, lai mainītu mūsu tēriņu un ietaupīšanas ieradumus, mēs varam sasniegt finansiālo brīvību ātrāk, nekā mēs kādreiz domājām.

Atrodiet lētākus veidus, kā izklaidēties. Mēģiniet iet uz dienas seansiem kino vai sarīkojiet filmu vakaru mājās.

Pārskatiet savu kabeļtelevīzijas paketi. Iespējams, Jums nav nepieciešami visi kanāli, kas Jums šobrīd ir. Ir iespējams noskatīties dažādas filmas internetā par brīvu. Ja Jums ir kabelis, lai savienotu Jūsu klēpjdatoru vai datoru ar Jūsu televizoru, Jūs varat filmas skatīties televizorā.

Brauciet kopā ar kādu. Tas ietaupa degvielu, kā arī samazina transportlīdzekļa nolietojumu.

Grūtākā taupīšanas daļa ir spert pirmo soli. Tiklīdz Jūsu jaunie ieradumi sāks nest augļus, Jūs būsiet motivēti turpināt savus centienus. Pirms Jūs attapsieties, Jūs būsiet mainījis savu dzīvi, sākot ar šiem mazajiem ieteikumiem.

Pat mūsdienu ekonomikā ir svarīgi izveidot atsevišķu budžeta sadaļu, kas veltīta Jūsu ieguldījumiem un ietaupījumiem. Nav svarīgi, cik grūti ir laiki, ja Jūs neieguldīsiet naudu savai nākotnei, Jūs nesagatavosiet sevi dažādiem notikumiem nākotnē. Ja Jūs, piemēram, tiekat atlaisti no darba, vai rodas ārkārtas situācija, Jums būs nepieciešami ietaupījumi, lai atbalstītu Jūs, kamēr Jūs varēsiet doties atpakaļ uz darbu. Pat ja Jūs varat atlikt tikai € 20 vai € 30, Jums vajadzētu apņemties ietaupīt tik, cik Jūs varat. 

Par savu budžetu
Rēķini

Comments


Free website powered by Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!