17
Ma
Nekustamo īpašumu kredītu funkcijas
17.03.2016 15:15

Laba nekustamo īpašumu konsultanta un kredītu brokera nolīgšana var Jums palīdzēt iegādāties savu sapņu māju un iegūt labu piedāvājumu, kamēr neatbilstoša konsultanta nolīgšana var likt Jums pat zaudēt savu nolūkoto mājokli.  Ir vairākas lietas, kas Jums jāapsver pirms līguma parakstīšanas, lai nodrošinātu pozitīvus rezultātus.

Brokeru darbs ir atrast labas procentu likmes kredītam, un piedāvāt tās Jums. Tie ir atbildīgi par līguma noslēgšanu par mājokļa iegādi. Kad māja ir izsolē, parasti ir noteikts laika posms, kurā darījums ir jānoslēdz. Aizdevējs iekasē dažādas maksas par kredītu, piemēram, konta slēgšanas maksām un administratīvās izmaksas. Tā kā to nosaka aizdevējs un brokeri bieži vien strādā pie aizdevējiem, tie var palīdzēt Jums izvairīties no papildus kredīta izmaksām.

Daudzi cilvēki bieži apjūk, izvēloties starp hipotēku aizdevējiem un hipotēku brokeriem. Aizdevējs ir persona vai iestāde, kas faktiski nodrošina Jūs ar vajadzīgo naudu, piešķirto mājokļa kredītu. Hipotēku brokeris ir persona, kas Jums piedāvās produktus un pakalpojumus, ko piedāvā dažādi aizdevēji. Galvenais brokera uzdevums ir atrast atbilstošus aizdevējus un piedāvājumus, kas atbilstu Jūsu vajadzībām. Tradicionāli, visas finanšu iestādes un bankas neizmanto brokeru palīdzību un piedāvā savus pakalpojumus paši. Tomēr konkurence ir palielinājies pēdējā laikā. Šiem brokeriem maksā aizdevēji, kā rezultātā Jums nav jāmaksā brokeriem par to pakalpojumiem.

Comments


Make your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!