08
Oc
Par savu budžetu
08.10.2015 11:04

Jums nav nepieciešams mainīt šo pamata budžeta jēdzienu, bet ir dažas lietas, kas Jums ir jāmaina.

Jums ir jāmaina tas, kā Jūs tērējat savu naudu!

Galvenā atšķirība starp bagātiem cilvēkiem un trūcīgiem cilvēkiem, ir tas, kā viņi tērē savu naudu. Bagāti cilvēki tērē savu naudu par lietām, kas padara tos bagātākus, un trūcīgie cilvēki tērē naudu par lietām, kas padara tos trūcīgākus.

Piemēram, trūcīgam cilvēkam var būt € 500 budžets (nav slikta alga). Viņi pēc tam izveido savu budžetu, lai iztērētu visu savu naudu par saistībām (lietām, kas izņem naudu no Jūsu kabatas), piemēram, automašīnu, apģērbu, pārtiku, jaunām tehnoloģijām un citiem izdevumiem. Pēc mēneša beigām tiem nav naudas, ko ieguldīt. Bet bagāts cilvēks, no otras puses, plānos budžetu savādāk, jo tas, ko viņi pērk, ir atšķirīgs. Bagāti cilvēki vispirms pērk aktīvus (aktīvi ir lietas, kas ieliek naudu Jūsu kabatā), un tad viņi tērēs naudu, ko aktīvi viņiem sniegs(piemēram, īres ienākumi) un tērēs to savām saistībām (piemēram, automašīnai, apģērbam u.c.).

Tātad, ja Jūs vēlaties plānot budžetu, lai kļūtu bagāts (nevis trūcīgs), Jums ir nepieciešams samaksāt sev vispirms un Jums ir nepieciešams iegādāties aktīvus, pirmkārt, nevis apmaksāt saistības. Jūsu aktīvi pēc tam radīs Jums pasīvos ienākumus, un Jūs varēsiet apmaksāt savas saistības ar šo ienākumu palīdzību. Tad Jums galu galā būs aktīvi, kas pelnīs Jums naudu. Maksājot sev vispirms, Jūs padarāt sevi bagātāku, bet iegādājieties aktīvus, kas rada ienākumus (nevis tērē Jūsu ienākumus).

Jums ir jāmēģina palielināt Jūsu līdzekļi:

Trūcīgi cilvēki plāno budžetu, mēģinot dzīvot zem saviem līdzekļiem. Viņi vēlas tērēt mazāk, nekā viņi nopelna, dzīvojot taupīgi un ietaupot savu naudu. Bagāti cilvēki dzīvo ar citu noteikumu kopumu; viņi nevis mēģina dzīvot zem saviem līdzekļiem, bet viņi cenšas palielināt savus līdzekļus. Ja Jums nepieciešams iekrāt € 200, trūcīgi cilvēki mēģinātu tērēt par € 200 mazāk, kamēr bagāts cilvēks mēģinātu nopelnīt € 200 vairāk. Pastāvīgi cenšoties palielināt savus līdzekļus (nevis dzīvojot zem tiem),Jūs padarāt sevi bagātāku un bagātāku.

Rūpes par ādu

Comments


Make your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!