04
No
Rēķini
04.11.2015 10:37

Ja Jūs īrējat mājokli vai Jums pieder māja pilsētas robežās, Jums, visticamāk, būs nepieciešams iekļaut arī ūdens / kanalizācijas rēķinu savā ikmēneša budžetā, jo tie netiks iekļauti Jūsu ikmēneša elektrības rēķinā. Tas parasti ir atsevišķs rēķins, ko Jūs saņemsiet no firmas, kas apkalpo ūdens un kanalizācijas sistēmas. Šis rēķins nebūs tik augsts kā elektrības rēķins, bet Jums tik un tā vajadzētu to ietvert savā budžetā.

Ja Jums nav tikai elektroierīces, un dažas no mājas ierīcēm darbojas uz propāna gāzes, Jums ir nepieciešams iekļaut arī to Jūsu ikmēneša komunālo pakalpojumu budžetā. Lai gan ne katru mēnesi ir vajadzīgs nomainīt gāzes balonu, ir svarīgi šīs izmaksas tik un tā ietvert ikmēneša budžetā.

Pēdējais punkts Jūsu komunālo pakalpojumu budžetā ir Jūsu telefona rēķins. Tam būtu jāietver gan Jūsu fiksētā, gan mobilā telefona rēķini, ja Jums ir abi. Ja vien Jums nav neierobežota ikmēneša plāna, Jūsu rēķini mainīsies katru mēnesi. Tātad Jums vienmēr vajadzētu ierēķināt lielāku summu par šo daļu no sava budžeta, lai būtu droši. Ja Jums liekas, ka šajā jomā Jūs tērējat pārāk daudz, sazinieties ar mobilo tālruņu kompāniju un palūdziet padomus, kā Jūs varat ietaupīt naudu par ikmēneša rēķinu. Viņi var samazināt pieejamās sarunu minūtes vai ieteikt ko citu.

Jūsu komunālie rēķini ir būtiska daļa no Jūsu mēneša budžeta, taču atšķirībā no Jūsu hipotēkas / mājas izdevumiem, šī ir joma, kurā Jūs parasti varat ietaupīt naudu, vienkārši veicot izmaiņas. Jums tiešām ir lielāka kontrole pār šo sava budžeta jomu, nekā Jūs varētu domāt.

Kā ietaupīt? Meklējiet piedāvājumus!

Nav svarīgi, ko Jūs gatavojaties iegādāties, iespējams, ka Jūs varat atrast izdevīgu piedāvājumu. Tas attiecas uz visu, sākot no aviobiļetēm līdz saldējumam. Ir nepieciešama neliela izpēte, bet Jums ir jābūt iespējai uzzināt, kad preces ir lētākas.

Dažas lietas, kam jāpievērš uzmanība, ir izpārdošanas un akcijas. Uzņēmumi bieži piedāvā īpašus piedāvājumus, un Jūs varat tos izmantot. Tomēr, ir svarīgi saprast, ka šie piedāvājumi ir ieviesti tādēļ, lai Jūs dotos uz veikalu un iegādātos citas lietas. Ja Jūs varat pretoties kārdinājumam un tikai iegādāties to, kas Jums nepieciešams, lieliski.

Pārbaudiet šos izdevumus uzmanīgi. Vai ir kādas jomas, kur Jūs, iespējams, izšķērdējat naudu? Tie varētu būt tik nelieli izdevumi kā kafija no rīta. Kas var likties tikai daži eiro nedēļā, var sastādīt simtiem eiro lielu summu vairāk nekā gada laikā.

Comments


Free homepage created with Beep.com website builder
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!