06
Oc
Rūpes par ādu
06.10.2015 09:34

Rūpes par sevi, savu ādu, matiem un pašsajūtu spēlē nozīmīgu lomu, lai saglabātu augstu laimes koeficentu. Jums nekad nevajadzētu par zemu novērtēt dažādu procedūru vai relaksācijas ārstēšanas nozīmi.

Kamēr lētākas iespējamais varianta var likties vilinošs, ir vērts veikt kādu pētījumu par to, kur vislabāk iegūt jaunu frizūru, manikīru vai skaistumkopšanas procedūras. Maksājot nedaudz vairāk, Jūs varētu iegūt lielāku apmierinājuma sajūtu.

Kvalifikācijas:

Pirms piekrītat jebkurai procedūrai, īpaši tad, ja Jūs mēģināt kaut ko jaunu, pārliecinieties, ka frizieris, kosmetologs vai nagu tehniķis ir kvalificēti. Ja diplomi nav redzami salonā, Jums ir visas tiesības pieprasīt to apskati. Ir arī vērts apmeklēt salona mājas lapu, jo tā varētu sniegt sīkāku informāciju par kursiem, semināriem vai konferencēm, ko darbinieki ir apmeklējuši. Meklējiet firmas logotipu vai “apstiprinājuma zīmogu”.

Kaut kas, kas var patiešām palīdzēt izvēlēties ideālo salonu Jums, ir izmantoto produktu zīmols. Ja tas ir lēts, nedzirdēts zīmols, tad varbūt ir vērts meklēt citur.

Uzņēmumi, kas labprāt tērē vairāk par kvalitātes zīmolu, iespējams, ir profesionālāki.

Daži no zīmoliem piedāvā arī firmas izstrādātas procedūras. Lai būtu atļauts tās veikt, kosmetologi ir apmeklējuši īpašu apmācības kursu.

Budžeta lietas
Par savu budžetu

Comments


Make your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!