14
Se
Vietas izskats un atmosfēra
14.09.2015 08:24

Viens no pamatnosacījumiem, lai pilnībā izbaudītu savu skaistuma terapiju, ir atmosfēra salonā. Atkarībā no Jūsu personīgās izvēles, Jūs varētu dot priekšroku aizņemtam salonam ar draudzīgu tērzēšanu. Tā parasti ir kvalitātes zīme, jo acīmredzot cilvēki novērtē pakalpojumus un personālu, pretējā gadījumā salons nebūtu tik rosīgs. Bet Jūs varat izvēlēties mierīgu, klusu salonu ar mierīgu mūziku un zemu apgaismojumu.

Nevilcinieties ieiet salonā un vienkārši palūgt apskatīt piedāvāto procedūru sarakstu pārlūkošanai. Tas ir labs veids, lai novērtētu atmosfēru, iepazītu darbiniekus un uzzinātu cenas.

Esot salonā, pievērsiet uzmanību detaļām. Pievērsiet uzmanību, vai salona mēbeles izskatās jaunas un tīras, palūkojieties uz grīdas un virsmām, lai pārliecinātos, ka tās ir sakoptas un tīras. Tās ir visas pazīmes par procedūru kvalitāti, kādu Jūs varat sagaidīt.

Izvēlēties vietu, kur Jūs jūtaties ērti un relaksēti. Ja spilgti rozā padara Jūs nemierīgu, nevis atvieglotu, neizvēlieties salonu ar spilgti rozā aksesuāriem. Jūs apmēram saprotat ideju.

Satiekas podnieki
Matu pieaudzēšana

Comments


Free homepage created with Beep.com website builder
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!